Середа, 11.12.2019, 12:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Старокостянтинівський
ліцей імені М.С.Рудяка

Головна » 2013 » Січень » 29 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
15:11
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

Призери :   Почтальон Вікторія  - 7-А клас,   ІІ місце

Слободянюк Інна       - 8-Б клас,    ІІ місце

Мудрик Богдан           - 9-А клас,   ІІ місце

Рибак Анна                 - 11 група,   ІІ місце

Пеккоєв  Владислав   - 9-Б клас,   ІІІ місце

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Призери: Пеккоєв  Владислав     - 9-Б клас,  ІІІ місце

                  Рибак Анна                  - 11 група,  ІІІ місце

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

                  Бичук Світлана – переможець    І місце

Призери:  Швець Дмитро             - 11 група,  ІІ місце

ІНФОРМАТИКА

Призер:    Віннічук Михайло      - 11 група,   ІІІ місце

БІОЛОГІЯ

Призери:  Іолтухівський  Олексій  - 21 група,  ІІ місце

                    Онсович Галина           -  8-А клас, ІІІ місце

ХІМІЯ

Переможці:  Пеккоєв Владислав    - 9-Б клас,  І місце

Призери:    Крикун  Катерина        -  11 група,  ІІ місце

Коломієць Юлія             - 7-Б клас,  ІІІ місце

Полянський  Артур        - 7-А клас, ІІІ місце

ГЕОГРАФІЯ ТА КРАЄЗНАВСТВО

Призери:  Мудрик  Богдан                - 9-А клас,  ІІ місце

                   Зарічний  Антон               - 8-Б клас,  ІІІ місце

 

 

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Переможці:  Каліновський Владислав  -  21 група, І місце

Призери:        Галицький Олексій            -  9-А клас,  ІІІ місце

ОСНОВИ  ПРАВОЗНАВСТВА

Призери:        Сеніва Катерина                 - 9-Б клас,  ІІІ місце

МАТЕМАТИКА

Переможці:    Білик Олексій                     - 6-А клас,  місце

                         Коваленко  Андрій             - 8-Б клас,  І місце

                         Пеккоєв  Владислав           -  9-Б клас, І місце

                         Віннічук Михайло              - 11 група,  І місце

Призери:         Сеніва  Катерина                 - 9-Б клас,  ІІ місце

                         Зарічний Антон                  -  8-Б клас,  ІІ місце

                         Каліновський  Владислав  - 21 група,  ІІІ місце

                         Рибак  Анна                          -  11 група,   ІІІ місце

                         Шевчук  Богдан                   - 7-А клас,  ІІІ місце

                         Пурик  Сергій                       - 7 –Б клас,  ІІІ місце

                        Дацков  Денис                      - 6 - Б клас,  ІІІ місце

ФІЗИКА

Призери :      Пеккоєв  Владислав            - 9- Б клас,  ІІ місце

ЕКОЛОГІЯ

Переможці :  Іолтухівський  Олексій       - 21 група,  І місце

ІНФОРМАЦІЙНІ  ТЕХНОЛОГІЇ

Призери :        Романюк Тетяна                 -  11 група,  ІІІ місце

Переглядів: 494 | Додав: book2 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Погода
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Наше опитування
Чи хотіли б Ви взяти участь у МАН?
Всього відповідей: 261
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0