Неділя, 26.01.2020, 03:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Старокостянтинівський
ліцей імені М.С.Рудяка

Історія ліцею

У 2001 р. Старокостянтинівська загальноосвітня І-ІІІ ст.. школа №2 набула статусу Старокостянтинів-ського ліцею.

2011 рік особливий для нашого закладу, адже в цьому році виповнилось 75 років школі і 10 років ліцею. Завдячуючи такому особливому підґрунтю, яким була Старокостянтинівська загальноосвітня школа №2,  Старокостянтинівський ліцей стартував впевнено і посів своє достойне місце на освітянському просторі міста та області.

За 10 років ліцей випустив із своїх стін 449 ліцеїстів, з них 46 нагороджені Золотими і Срібними медалями.

Однією з найважливіших особливостей, яких набувають ліцеїсти, є їх конкурентноспроможність  у соціальному середовищі, в яке вони потрапляють після закінчення ліцею.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання демонструють високу якість знань випускників ліцею. Щорічно 100% випускників ліцею проходять випробування через оцінювання знань у Всеукраїнському центрі оцінювання якості знань. Якість знань з окремих предметів становить від 80% до 100%.

Колектив ліцею працює над створенням у ліцеї інтелектуально насиченого середовища. Цьому сприяють спеціально сформовані навчальні плани ліцею та плідна робота педагогічного колективу, творча робота предметних кафедр (завідувачі кафедр Грабчук Н.В., Слободенюк Н.С., Сірук Т.О., Данилюк А.О., Резнікова Н.О., Кухарчук  Н.Б., Михайлюк І.Г.).

Вагомим фактором конкурентноспроможності ліцеїстів є їх участь у роботі наукового ліцейного товариства «Пошук» (керівник Шевчук Н.В.), де учні набувають навиків самостійної творчої праці, вміння доводити свою думку, вести наукові дослідження та презентувати їх  результати. На базі наукового ліцейного товариства «Пошук» діє шість наукових секцій, роботу яких координують досвідчені учителі ліцею, справжні майстри своєї справи: Онсович А.Л., Кухарчук Н.Б., Стецюк І.М., Данилюк А.О., Волошин О.М., Резнікова Н.О.

Наукова робота ліцеїстів та їх наукових керівників має високу результативність. Щороку декілька десятків дипломів різних ступенів поповнюють скарбницю досягнень ліцею.

Учні ліцею масово долучаються до участі у міжнародних, всеукраїнських конкурсах «Левеня», «Кенгуру», «Колосок», «Лелека», «Гринвіч», «Соняшник».

Уже три роки поспіль на базі НЛТ «Пошук» діє літній математичний табір, у рамках якого проходять тренінги особистісного зростання, цікаві, різноманітні за формою та змістом заняття з математики, екскурсії до історичних місць м.Старокостянтинова, відбувається культурний відпочинок, спілкування з природою.

Тісне, неформальне спілкування вчителів та учнів сприяє формуванню мотивації до саморозвитку як одних, так і других. Відбувається розвиток ліцею, формування нових  традицій.

Школою громадянської зрілості ліцеїстів є учнівське самоврядування  на чолі з учнівською радою (президент учнівської ради Фурсова Катерина, ліцеїстка 22 групи). Тут виростають справжні лідери, загартовуються характери, набувається безцінний досвід людського спілкування.

«Гармонія» - таку  назву має учнівське об’єднання за інтересами. За результатами обласного та Всеукраїнського етапів Всеукраїнського конкурсу на сучасну модель учнівського самоврядування ліцей отримав Диплом І ступеня (координатор - заступник директора з виховної роботи Карпова Ю.Б.).

Активну роботу з героїко-патріотичного виховання здійснює пошуковий загін «Пам'ять»  (керівник Повітц Т.Н., Кухарчук Н.Б.), підсумками роботи якого є дві книги: «Щоб пам’ятали», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Ці книги презентувались на обласній виставці і були відзначені дипломами.

Ліцеїсти - активні учасники і переможці спортивних змагань всіх рівнів.

І місце посіли учні 7-х класів на міському етапі «Старти надій», команда шахістів – переможець міського турніру з шахів «Чемпіон», волейбольна команда – переможець міських змагань, результативно виступають команди легкоатлетів ліцею. Найбільшим нашим успіхом у 2011  р. -  здобуття ліцеїстом Поліщуком Олександром звання чемпіона світу з гирьового спорту.

«Наш ліцей – це маленька держава, що живе за законами честі…» - стверджує у поетичних рядках Ю.Б.Карпова. І більш ємно висловити суть ліцею важко. Ми прагнемо жити яскраво, цікаво, повно, жити за законами честі, законами совісті, виховувати, плекати громадян України, які будуть її славою, її гордістю, Людей високоосвічених і самодостатніх.

За всіма напрямками роботи колектив ліцею забезпечує високі результати. Все це завдячуючи тісній співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу: високопрофесійним учителям, талановитим учням і турботливим, повернутим до вирішення проблем ліцею батькам, підтримці управління освіти виконавчого комітету міської ради.

Ми завдячуємо всім, хто не байдужий до долі Старокостянтинівського ліцею. Ми завдячуємо всім, хто розбудував заклад: Мончаку Василю Яремовичу, Лісовому Миколі Яковичу - директорам Старокостянтинівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2, почесним ліцеїстам Рудман Раїсі Ісааківні,  Павлюк Марії Іванівні, Перовій Валентині Миколаївні, всім ветеранам педагогічної праці. Нам важливі їх оцінки та поради.

Т.І.Франчук, директор Старокостянтинівського ліцею


Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Наше опитування
Чи хотіли б Ви взяти участь у МАН?
Всього відповідей: 261
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0