Неділя, 26.01.2020, 03:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Старокостянтинівський
ліцей імені М.С.Рудяка

Положення про конкурсний набір

ПОЛОЖЕННЯ
про конкурсний прийом учнів до ліцею

1. Загальні положення

 

1.1. Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» та «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» прийом учнів до ліцею здійснюється на умовах конкурсного відбору.
 
1.2. Прийом учнів до ліцею здійснюється з метою задоволення потреби дитини в якомога ранній профілізації та з урахуванням її індивідуальних здібностей, природних обдарувань, власних уподобань, а також побажань батьків.

1.3. У конкурсному відборі можуть брати участь учні незалежно від расових ознак, релігійних переконань, соціального походження, а також місця проживання.

 

2. Організація конкурсу.

2.1. Конкурс оголошується не пізніше, ніж за два місяці до його початку.

2.2. Конкурсні випробування проводяться лише по закінченню навчального року.

2.3. При умові наявності вільних місць оголошується додатковий конкурсний прийом.

2.4. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні закладу. Ця інформація доводиться до відома населення також і через місцеві засоби масової інформації.

2.5. Для участі у конкурсному відборі учні або їх батьки (чи особи, які їх замінюють) подають заяву на ім'я директора навчального закладу та свідоцтво про базову загальну середню освіту.

2.6. За два тижні до початку конкурсних випробувань оголошується перелік тем із питаннями, за якими вони проводитимуться. Якщо одним із випробувань є творча робота учня, вимоги до її написання оголошуються не пізніше, як за місяць.

2.7. Конкурсні випробування проводяться в усній або письмовій формах, в тому числі і у формі тестування.

2.8. Кількість конкурсних випробувань не повинна перевищувати двох ( з урахуванням співбесіди). Для проведення конкурсного відбору визначені такі дисципліни: фізико-математичний профіль
" Математика
" Фізика
економічний профіль
" Математика
" Географія
суспільно-гуманітарний профіль
" Українська мова
" Історія України

2.9. Учасники Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін ІІІ-ІV етапів , міжнародних конкурсів та спортивних змагань, а також учасники ІІ та ІІІ етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук звільняються від конкурсного випробування з дисциплін, з яких вони брали участь.

2.10. Учні-випускники 9-их класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту особливого зразка, зараховуються до ліцею поза конкурсом.

2.11. З метою ознайомлення із загальним рівнем розвитку учнів, про яких йдеться у пп. 2.9, 2.10, проводиться співбесіда.

3. Проведення конкурсу

3.1. Для проведення конкурсних випробувань у навчальному закладі створюється конкурсна комісія. Головою конкурсної комісії є директор загальноосвітнього навчального закладу.

 

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Наше опитування
Чи хотіли б Ви взяти участь у МАН?
Всього відповідей: 261
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0