Субота, 18.11.2017, 20:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Старокостянтинівський
ліцей імені М.С.Рудяка

Головна » 2017 » Січень » 25 » Вітаємо!
14:15
Вітаємо!

Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України у 2016- 2017 навчальному році 

Учень

(ПІБ)

Секція

Базова дисципліна

Науковий керівник (ПІБ)

Відділення літературознавства, філології та мистецтвознавства

 

  1.  

Почтальон Вікторія Василівна, 11кл

            Зарубіжна література

Українська мова та література

Плакидюк Галина Олександрівна

  1.  

Пшенична Ольга Леонідівна, 9 кл

Фольклористика

Українська мова та література

Онсович Алла Леонідівна

 

  1.  

Петраш Софія Борисівна, 11кл

Мистецтвознавство

Українська мова та література

Кошуба Ольга Володимирівна

Відділення мовознавства

  1.  

Римар Ірина Андріївна, 9 кл

Українська мова

Українська мова та література

Онсович Алла Леонідівна

 

Відділення філософії та суспільствознавства

  1.  

Браун Анастасія Андріївна, 11кл

Теологія,  релігієзнавство та історія релігії

Історія України

Чернюк Альона Володимирівна

Відділення історії

  1.  

Клімух Максим Миколайович,11кл

Археологія

Історія України

Кухарчук Наталія Борисівна

Відділення наук про Землю

  1.  

Мудрик Уляна Ігорівна,11кл

Географія та ландшафтознавство

Географія

Кучерук Наталія Вікторівна

 

Відділення технічних наук

  1.  

Шахрай Іван Євгенович,11кл

Технологічні процеси та перспективні технології

Математика

Сеніва Людмила Василівна

 

  1.  

Сомов Дмитро Олександрович, 11кл

Екологічно безпечні технології та ресурсозбере-ження

Математика

Андрієнко Наталія Олександрівна

 

  1.  

Коломієць Юлія Миколаївна, 11кл

Науково-технічна творчість та винахідництво

Математика

Шевчук Ніна Володимирівна

 

Відділення комп’ютерних н наук

  1.  

Піндак Максим

Олександрович,

10 кл

Internet-технології та WEB дизайн

Математика

Якотюк Оксана Василівна

 

  1.  

Ярмолюк Ірина Олександрівна, 11кл

мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

Якотюк Оксана Василівна

 

  1.  

Васюра Владислав Віталійович, 10 кл

Безпека інформаційних та телекомунікацій-них систем

Математика

Стнцюк Ірина Михайлівна

 

Відділення математики

  1.  

Білик Олексій Вікторович, 10 кл

Математичне моделювання

Математика

Шевчук Ніна Володимирівна

 

  1.  

Полянський Артур Андрійович, 11 кл

Математика

Математика

Шевчук Ніна Володимирівна

 

  1.  

Галич Дмитро Олександрович,

10 кл

Прикладна математика

Математика

Шевчук Ніна Володимирівна

 

Відділення економіки

  1.  

Котельнік В’ячеслав Володимирович, 11кл

Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

Дармороз Ірина Анатоліївна

 

  1.  

 Шевчук Богдан Андрійович, 11 кл

Мікро та макроекономіка

Математика

Сеніва Людмила Василівна

 

  1.  

Медцовська Катерина Анатоліївна, 11кл

Фінанси, грошовий обіг та кредит

Математика

Чаплінська Рита Геннадіївна

 

Відділення хімії і біології

  1.  

Безкровна Марія Сергіївна, 10 кл

Психологія

Історія України

Здихальська Елла Анатоліївна

 

 

Відділення екології та аграрних наук

  1.  

Браун Анна Андріївна, 11 кл

Селекція та генетика

Математика

Прадун Тетяна Петрівна

 

  1.  

Фурман Яна Олександрівна,

 10 кл

Лісознавство

Математика

Прадун Тетяна Петрівна

 

  1.  

Александренко Інна Валеріївна,

10 кл

Агрономія

Хімія

Начичко Ольга Василівна

 

Переглядів: 145 | Додав: book2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Погода
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Наше опитування
Чи хотіли б Ви взяти участь у МАН?
Всього відповідей: 255
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0